Przekaż Jackowi 1,5% podatku

Jacek walczy o życie – pomóż! W jeden dzień nasze życie zupełnie się zmieniło… 18 października 2023 roku mój mąż Jacek i ja braliśmy udział w wypadku samochodowym. Mnie udało się wyjść ze szpitala dość szybko, ale mąż cały czas tam jest… Sam…

Numer KRS : 0000396361,
Cel szczegółowy 1,5% : 0389999 Jacek.
Mąż obecnie przebywa w śpiączce na OIOMie w szpitalu w Eberswalde.

W wypadku doszło do ciężkiego urazu głowy. Jacek przeszedł już cztery operacje mózgu, nadal się nie wybudził… Ja wróciłam do domu z niemieckiego szpitala w Schwedt po 2 tygodniach, aby opiekować się naszym niepełnoletnim synem Miłoszem.
Przeszłam wstrząśnienie mózgu, operację obojczyka i mam połamane żebra. Pozostaję na zwolnieniu lekarskim. Nasza sytuacja życiowa i materialna uległa nagłemu i niezawinionemu pogorszeniu, to nie my jesteśmy sprawcami tego wypadku… Walka o życie i zdrowie mojego męża wymaga obecności przy nim, a jeden dojazd do szpitala w Eberswalde to blisko 200 km. Koszty z tym związane są bardzo duże.
Przed mężem długa droga do wybudzenia, a później powrotu do zdrowia. Jednak walczę o to każdego dnia. Będę przy tym bardzo wdzięczna za każdą formę wsparcia. Środki otrzymane od Darczyńców przeznaczę w pierwszej kolejności na powrót do zdrowia mojego męża.
Z góry bardzo dziękuję za każdą złotówkę.

Zofia